kalkulácia a informácie
kontakt

Plastové výrobky Špeciálne riešenia na mieru Príklady v automobilovom priemysleTri príklady z tejto produkčnej série ukazujú mimoriadne silné stránky využité u firmy DaimlerChrysler AG, CTS (Car Top Systems), Mercedes Benz a VOLKSWAGEN. Vývoj, prototyp a sériová výroba nosičov na mieru s funkčnými detailmi pre hospodársku logistiku.

 
1. Nosič dielcov s mäkko obalenými ramenami pre citlivé automobilové sklápacie strechy. S množstvom funkcií: „Obchádzateľná“ pohyblivá konštrukcia pre ľahké a šetrné nakladanie a ergonomicky optimálne vyberanie nákladu.
 
2. Nosič na C-stĺpiky s mäkko obalenými protišmykovými poschodiami pre 24 automobilových dielov. Slúži súčasne ako medzisklad aj ako manipulačná jednotka do výrobného priestoru. Na kolieskach, bez prekladania.
 
3. Nosič na mieru pre automobilové sedadlá. Pre hospodárne nasadenie vo VOLKSWAGEN-e medzi závodmi v Poľsku a Španielsku. Vďaka praktickej sklápacej technike môžete tento nosič namieru teraz v okamihu sklopiť a ušetríte miesto. Vytvoríte tak priestor na nákladnom aute, aby ste pri spiatočnom transporte rýchlo ešte niečo mohli naložiť.