kalkulácia a informácie
kontakt

Nádoby na odpad Kontajner IgloPrim

kód tovarupopis
Nádoby na odpad > Kontajner IgloPrim > IgloPrim

Obsah (m3): 1,5
Výška (m): 1,45
Priemer (m): 1,5

 

 

popis
Nádoby na odpad > Kontajner IgloPrim > kód tovaru: IgloPrim

Obsah (m3): 1,5
Výška (m): 1,45
Priemer (m): 1,5

 

 Nádoby na separovaný zber triedeného odpadu s kruhovou podstavou boli na trhu predstavené ako úsporné a praktické. Nádoby typu IgloPrim s objemom 1,5m3 sú vybavené systémom ľahkého vyprázdňovania typu HDS, ktorý umožňuje ľahký zber odpadov.

Vďaka pevnej konštrukcii, modernej výrobnej technológii a unikátnym vlastnostiam samotného materiá lu sa tieto nádoby vyznačujú vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Nádoby IgloPrim sa môžu používať na zber rôznych typov odpadov, ktoré sú vhodné pre ďalšie spracovanie a recykláciu.
 
IgloPrim sú odolné voči pôdobeniu UV žiarenia bez akýchkoľvek následných zmien farby nádoby. Pre ich unikátny dizajn a pestrofarebnosť sú často umiesťňované na sídlískách a peších zónach. Nádoby môžu byť označené znakom mesta či obce alebo názvom firmy, čo tvorí ich dodatočnú výzdobu.
 
Vďaka svojmu tvaru sa nádoby IgloPrim uplatňujú aj na malých plochách. Ich veľký objem a malé rozmery im umožňujú umiestnenie aj tam, kde je málo miesta pre tradičné nádoby.
Nádoby sú certifikované Štátnym Zdravotných Ústavom. Združenie inžinierov požiarnej ochrany vystavilo na nádoby kladný posudok o požiarnej bezpečnosti. Na všetky výrobky sa poskytuje záruka 5 rokov.